Доставка та оплата

 • delivery-item

  Способи оплати

  Способи оплати

  Інтернет замовлення може бути здійсненим після повної оплати. Оплата здійснюється картками Visa і MasterCard будь-якого банку без комісії таким чином: при оформленні замовлення на сайті Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі «Оплата» потрібно вибрати пункт «Карткою на сайті». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів.Інтернет замовлення може бути здійсненим після повної оплати. Оплата здійснюється картками Visa і MasterCard будь-якого банку без комісії таким чином: при оформленні замовлення на сайті Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі «Оплата» потрібно вибрати пункт «Карткою на сайті». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів.

 • delivery-item

  Служби доставки UA

  Служби доставки UA

  Ви можете отримати своє інтернет замовлення в одному з відділень транспортних компаній «Нова пошта»,«Sat» або «Автолюкс». Графіки роботи відділень і адреси Ви знайдете на сайтах novaposhta.ua, sat.ua, autolux-post.com.ua. Вартість доставки інтернет замовлення складає від 50 до 1900 грн і залежить від ваги, габаритних розмірів товару й обраної транспортної компанії. Точну вартість Ви можете побачити, оформивши інтернет замовлення та вибравши місто, куди необхідно здійснити доставку. Доставка товару з габаритними розмірами більше 3 метрів узгоджується індивідуально. Інтернет замовлення вагою понад 500 кг узгоджуються в індивідуальному порядку. Час доставки займає від 1 до 3 робочих днів з моменту відвантаження.

 • delivery-item

  Самовивіз UA

  Самовивіз UA

  Ви можете безкоштовно отримати своє інтернет замовлення в одній із наших філій. Про готовність інтернет замовлення до видачі Вас буде сповіщено за допомогою SMS-повідомлення, після узгодження з менеджером, за умови наявності достатньої кількості товару. Оплату також можна здійснити безпосередньо у філії відбору.